Борівська селищна рада
Фастівський район, Київська область

В умовах карантину передбачена можливість звернення громадян до   Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в електронному вигляді

У зв’язку із обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України, а  саме: п.6 Постанови КМУ від 11.03.2020р. № 211 “Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої короно  вірусом  SARS-CoV-2 ”, щодо запобігання поширенню корона вірусу COVID-19 та запровадженням карантину,  Фастівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів до центру, скориставшись он-лайн веб порталу.

За усною консультацією Ви можете звернутись за телефоном

(04565)5-13-66

Крім того, нами  передбачена можливість звернення громадян до районного територіального центру в електронному вигляді 085001975@ukr.net,   fastraytercentr@ukr.net,        raytercentr62@ukr.net

 

Не зважаючи на несприятливі обставини, які виникли у зв’язку з загрозою епідемії інфекції COVID-19,  спеціалісти територіального центру з повагою та у встановленні законодавством терміни будуть проводити консультації та надавати відповіді на Ваші запитання. За вищевказаними телефонами та електронною адресою.

Наголошуємо, що громадяни можуть реалізувати своє право на звернення та отримання  інформації, передбаченої чинними ми нормативно_правовими актами, шляхом надсилання письмового звернення поштою та у режимі он-лайн , телефонного зв’язку.

Дякуємо за розуміння та шанобливе ставлення до колективу районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з огляду на ситуацію, яка спричинила карантин.

 

З повагою ФРТЦСО« повернутися до списку новин